Dobrý plot robí dobrých susedov

Oplotenie už dávno nie je iba o ohradení pozemku. Ak by bolo, stačilo by iba obyčajné pletivo na pár drevených stĺpikoch. Klienti plotom dotvárajú celkový obraz domu. Medzi najpoužívanejšie ploty patria: murovaný, kovaný alebo s drevenou výplňou. Základom sú výkopové práce. Pokračujeme úpravou materiálov a následným kotvením. Uspokojíme potreby aj najnáročnejších zákazníkov.

Drevený plot

Drevené ploty vždy mali svoje čaro. Prírodný materiál pôsobí esteticky. Správnym výberom materiálu dosiahnete životnosť viac ako polstoročie. Na výrobu používame tvrdé drevo – dub alebo agát.

Hľadáte spôsob ako ohradiť Váš dom, záhradu či chatu?

Použite oplotenie s drevenou výplňou. Je iba na Vás, akú formu súkromia zvolíte. Plné, nepriehľadné dielce Vás bezpečne ochránia pred neželanými pohľadmi. Ak máte radi výhľad, zvoľte klasický plot s medzerami.

Chcete dizajnový unikát?

Vďaka našim skúsenostiam a zručnostiam vyrobíme plot na mieru, za ktorým sa bude každý obzerať ako za autom s ladnými krivkami.

Kované brány a oplotenie

Kované brány v sebe spájajú históriu, štýl a kvalitu. Ozdobné riešenia v tradičnom aj modernom dizajne pohladia oko. Pritiahnutie pohľadov je zaručené.

Aké máte možnosti?

Vyrábame a montujeme brány rôznych rozmerov, ale aj dekoračné bloky plotových výplní. Použiť ich môžete na rodinných domoch, chatách a všade tam, kde to má dýchať históriou. Na mieru Vám vyrobíme aj kované zábradlie.

Betónové ploty – z debniacich tvárnic

Betónový plot zaručuje maximálnu možnú mieru súkromia. Výstavba z debniacich tvárnic zase odolnosť, trvácnosť a absolútnu bezúdržbovosť.

Prečo použiť betónové tvárnice?

Je to najkvalitnejší materiál pri výstavbe betónového plotu. Predstavuje najkomplexnejší materiál s pohľadu povrchovej úpravy. Môžete použiť stierku, marmolit či použiť obkladový kameň.

Lamelové ploty

Ako výplň sa používa “Z” profil nazývaný aj okenicové výplne. Lamelový plot je moderným prvkom, ktorý sa hodí k novodobej zástavbe. Je bezúdržbový. Dlhé roky vyzerá ako nový.

Z akých materiálov sa vyrába?

Používame hliník a pozink s voliteľnou povrchovou úpravou. Môžete si vybrať svoj obľúbený odtieň farby. Bez príplatku striekame materiály dvojzložkovým polyuretánom.

Pletivo

Potrebujete ochrániť objekt, priestor či vyčleniť pozemok? Montáž pletiva je najideálnejší a zároveň najlacnejší spôsob. Pri nízkej miere súkromia zabezpečuje vysokú ochranu.

Ako pletivo na plot uchytíme?

Používame dva spôsoby. Pletivo uchytíme na vruty alebo osadíme klasické betónové stĺpiky. Ponúkame Vám výrobu a montáž zváraného pletiva. Plotové dielce tzv. pletivové panely zaručujú rýchlu montáž.

Ťahokov

Ďalší z moderných materiálov disponuje širokou možnosťou použitia. Okrem plotov sa používa na brány, zábradlia, schodiská a rošty. Bezúdržbový moderný materiál ponúka viacero možností dierovania či perforovania.

Aké sú najpopulárnejšie materiály?

Hliník, pozink a železo. Máte si možnosť zvoliť povrchovú úpravu s vlastným odtieňom farby. Ako štandard pre zákazníkov materiál upravujeme striekaním pomocou dvojzložkového polyuretánu.